Liverpool prohrál, Chelsea remizovala!

Liverpool prohrál, Chelsea remizovala!

V právě skončeném 20. kole Premier League všechny tři týmy v mistrovské skupině Premier League kromě Manchesteru City ztratily body. V tomto kole zápasu, v prvním zápase mezi Liverpoolem a Leicester City, Liverpool prohrál s Leicester City 0:1. Chelsea pak hrála a remizovala s Brightonem 1:1. V posledním zápase Manchester City porazil Brentford 1:0. Jak Manchester City stále rozšiřuje svůj náskok, lze říci, že šampioni Manchester City Premier League téměř neběhají. To je velká věc pro hráče, kteří nosí Manchester City dresy .

Po skončení tohoto kola hlavní týmy v Premier League také ukončily svůj plán na rok 2021. Aktuální bodová situace Premier League je taková, že Manchester City vede Premier League s 50 body, zatímco Chelsea má na druhém místě pouze 42 bodů. Liverpool má na třetím místě méně zápasů, pouze 41 bodů v zápase a čtvrtý Arsenal pouze 35 bodů v zápase. Je vidět, že aktuální náskok Manchesteru City je stále velký. V současné době vede Manchester City na druhém místě o 8 bodů. Toto číslo může Manchesteru City umožnit opět se uchytit v Premier League. Vždyť v historii Premier League vedou týmy na konci druhé místo o 8 bodů roku nakonec vyhrál šampionát. Dresy na fotbal

Poté, co Pep Guardiola vstoupil do Manchesteru City, dovedl tým ke třem titulům Premier League, remizoval s Mourinhem a stal se trenérem s druhým největším počtem titulů v Premier League. A pokud v této sezóně Guardiola dokáže vyhrát Premier League, pak si bude užívat druhou cenu sám, druhý za Sirem Alexem Fergusonem. Nicméně pro Manchester City a Guardiolu to, co chtějí nejvíce, nemusí být šampionát Premier League. Nejvíce doufají, že vyhrají Ligu mistrů, ale nevědí, že Manchester City může tuto sezónu vyhrát Ligu mistrů?